Актуальний огляд криптовалютної біржі Bybit 2022

Актуальний огляд криптовалютної біржі Bybit 2022

Заснована у 2018 році, Bybit є сінгапурською криптовалютною біржею, яка пропонує деривативи на 17 різних торгових пар. Доступна для клієнтів з усього світу, Bybit налічує понад 2 мільйони користувачів, які торгують традиційними ф’ючерсними контрактами та безстроковими контрактами, термін дії яких не закінчується. На платформі доступна спотова торгівля, яка має сумісний мобільний додаток для завантаження на пристрої iOS та Android. Bybit має надійне обслуговування клієнтів, складні торгові інструменти та багатий багаж знань у своїх освітніх бібліотеках. Радимо вам відвідати bybit oglyad та дізнатися ще більше корисної інформації про цю біржу, а нижче ми коротко освітили основні особливості та переваги Bybit.

Актуальний огляд криптовалютної біржі Bybit 2022

Інвестиційні можливості Bybit

Bybit — це надійна криптовалютна біржа, яка пропонує безліч різних способів отримати доступ до цифрових активів. Користувачі можуть купувати і продавати криптовалюти, обмінюючи 59 різних фіатних валют з юрисдикцій по всьому світу. Платформа має чудову швидкість і надійність, а також інструменти, необхідні для проведення складного технічного аналізу з використанням різноманітних індикаторів.

Клієнти Bybit можуть торгувати криптовалютами трьома різними способами: безстрокові контракти, ф’ючерси або спот.

  • Зворотні безстрокові контракти — Bybit пропонує безстрокові контракти для торгівлі криптовалютою, що дозволяє користувачам торгувати, не турбуючись про дату закінчення терміну дії, яка зазвичай додається до деривативного контракту. Інверсійні безстрокові контракти використовують одну з чотирьох криптовалют в якості бази: BTC, ETH, EOS або XRP. Інші цифрові валюти можуть бути конвертовані в базу за допомогою інструменту «Обмін активами». Ліміти кредитного плеча залежать від типу використовуваної криптовалюти.
  • Безстрокові контракти USDT — як і зворотні контракти, безстрокові контракти USDT не мають терміну дії. Однак вони використовують USDT в якості базової валюти, тому маржа, прибутки і збитки розраховуються в USDT, а не в BTC або ETH. Однією з переваг використання USDT є більш широке розмаїття криптовалютних пар, включаючи SOL/USDT, MATIC/USDT і AAVE/USDT.
  • Зворотні ф’ючерсні контракти — на відміну від безстрокових контрактів, ф’ючерсні контракти мають термін дії. Клієнти Bybit можуть торгувати як BTC, так і ETH на щоквартальних інтервалах.
  • Торгівля за спотовими цінами — купуйте криптовалюту безпосередньо за спотовими цінами. Зверніть увагу, що ця функція все ще знаходиться в демо-версії і доступна тільки для обраної групи клієнтів Bybit. Спот-трейдери повинні володіти базовим активом, на відміну від власників безстрокових контрактів або ф’ючерсних контрактів.

Обслуговування клієнтів Bybit

Компанія Bybit визнала величезну прогалину в обслуговуванні клієнтів на великих біржах і зробила це основним напрямком своєї діяльності. Як і в більшості бірж, ви зможете шукати в різноманітному розділі поширених запитань, який може адекватно відповісти на більшість основних питань. Якщо ви не можете знайти задовільну відповідь, ви можете відправити запит на допомогу і додати картинку чи фото, щоб пояснити свою проблему.

Мобільний додаток Bybit

Мобільний додаток Bybit доступний для смартфонів на базі iOS та Android. Дизайн додатку — лаконічний і зручний для читання з чистим інтерфейсом, що проектується на темному фоні. Схожість з десктопною версією миттєво впадає в очі, і клієнти будуть раді дізнатися, що при переході в мобільний додаток не втрачається жодна функціональність.

Користувацький досвід Bybit

Торгуючи на Bybit, користувачі відчувають себе частиною спільноти, а не просто ще однією палицею в колесі. Частково це досягається завдяки цілодобовій підтримці клієнтів, але програми винагород і торгові платформи дають відчуття необов’язковості і справедливості. Компанія Bybit приділяє велику увагу безпеці та задоволеності клієнтів, і кінцевим результатом є безпечний, надійний продукт з великою кількістю привілеїв для своїх користувачів.