Двері з алюмінієвого профілю

Двері з алюмінієвого профілю

Ми часто бачимо розсувні двері з суцільного скла в магазинах і готелях. Ці двері, як правило, виготовлені з використаннях алюмінієвого профілю https://profile.net.ua/ і загартованого скла, стійкого до несильних ударів. Особливості алюмінію — легкий, витримує високе навантаження і не іржавіє — роблять його чудовим матеріалом для використання у різноманітних сферах:

 • Комерційні будівлі — офіси, роздрібні магазини та торгові центри. Стильний і сучасний вигляд алюмінієвих дверей у поєднанні з довговічністю робить їх популярним вибором для входів та внутрішніх дверей у комерційних приміщеннях.
 • Житлові будинки — особливо в сучасних або сучасних архітектурних дизайнах. Алюмінієві двері можна встановити в якості вхідних, або як двері внутрішнього дворика, або розсувні двері, забезпечуючи чисту та стильну естетику.
 • Готелі, курорти та заклади гостинності часто вибирають алюмінієві двері через їх довговічність та здатність витримувати великий потік відвідувачів. Алюмінієві двері можна використовувати для основних входів, кімнат та загальних ділянок.
 • Алюмінієві двері підходять для навчальних будівель, таких, як школи та університети. Їх можна використовувати для входів, аудиторій, офісів та інших областей, де важлива довговічність та естетика.
 • У галузі охорони здоров’я, таких, як лікарні та клініки, де є важливим підтримання гігієни, алюмінієві двері є гарним вибором. Їх легко чистити, вони стійкі до корозії, і їх можна використовувати в різних областях в межах медичних закладів.
 • Алюмінієві двері зазвичай використовуються в магазинах через їхній стильний вигляд. Вони підходять для фасадів приміщень, вхідних дверей та внутрішніх дверей у магазинах та бутиках.
 • Алюмінієві двері використовуються в промислових умовах, де стійкість до корозії та довговічності є важливою. Вони можуть бути використані на складах, виробничих потужностях та інших промислових структурах.
 • Урядові будівлі, музеї та інші громадські структури часто використовують алюмінієві двері через їхню довговічність та здатність відповідати архітектурним та естетичним вимогам.
 • Алюмінієві двері підходять для використання в транспортних центрах, таких як аеропорти та залізничні станції.
 • Алюмінієві двері популярні в салонах та виставкових просторах завдяки їх сучасному дизайну та здатності доповнювати різні стилі інтер’єру. Їх можна використовувати для вхідних дверей, перегородок та в інших застосуваннях.
 • Алюмінієві двері з погодними оздобленнями підходять для зовнішніх застосувань. Сюди входять двері внутрішнього дворика, розсувні двері та вхідні двері, що ведуть до відкритих просторів у будинках, ресторанах чи готелях.
 • Алюмінієві двері з технологією теплового пробою використовуються в енергоефективних та стійких будівлях. Ці двері допомагають покращити ізоляцію та зменшити теплопередачу, сприяючи енергоефективності.

Універсальність, довговічність та естетична привабливість алюмінію роблять його популярним вибором для архітекторів, будівельників та дизайнерів у різних секторах.