Особливості реабілітації наркозалежних та алкозалежних в Центрі Здорової Молоді

Особливості реабілітації наркозалежних та алкозалежних в Центрі Здорової Молоді

Наркоманія та алкоголізм давно стали величезною проблемою сучасної людини. Психотропні речовини, які викликають відчуття ейфорії при використанні, мають значущий побічний ефект – вони руйнують організм зсередини та викликають звикання. Людина вже просто не може відмовитися від використання наркотиків, з кожним разом їй потрібна все більша доза. З часом в стані наркотичного сп’яніння така людина знаходиться майже постійно, вона не може навіть усвідомити, які страждання та біль приносить своїм близьким.

Але сучасна медицина та фармацевтична галузь постійно розвиваються, в спеціалізованих центрах пропонують нові унікальні та високоефективні способи подолання залежності. Якщо ви чи ваші родичи стикнулись з такою проблемою, варто звернутися в Центр Здорової Молоді у Хмельницькому.

Як проходить лікування

Під час лікування від алкоголізму https://czm-maa.org/likuvannia-alkoholizmu.html спеціалісти центру використовують надсучасні методи та технології. Вони впроваджують індивідуальний підхід до кожного пацієнта, враховують багато різних критеріїв для виведення з запою та призначення конкретного протоколу лікування:

  • вік;
  • стан здоров’я;
  • тип та строк залежності;
  • факти передозування;
  • психологічний стан.

Лікування наркоманії https://czm-maa.org/likuvannia-narkomanii.html проводиться переважно в умовах стаціонару. В залежності від загального стану пацієнта та динаміки процесів реабілітації, він може провести в центрі від декількох тижнів до декількох місяців. В цей період надважливо, щоби у людини з залежністю не було найменшої можливості десь дістати наркотичні препарати.

Під час активного лікування здійснюється виведення токсинів з організму, перевірка роботи внутрішніх органів. Від постійного вживання наркотичних речовин більш за все страждає серцево-судинна, нервова система, печінка та інші органи. Висока ймовірність у людей з залежністю захворіти на деякі вірусні інфекції, які передаються через кров або статевим шляхом. Це пов’язано з тим, що в стані наркотичного чи алкогольного сп’яніння людина не може повноцінно контролювати свої соціальні, особисті зв’язки. Подібні перевірки теж проводить реабілітаційний центр у Хмельницькому. При виявленні подібних захворювань, назначається додаткове лікування.

 

Чому варто звернутися в Центр Здорової Молоді

Лікування та реабілітація проводяться на умовах повної анонімності. Людяність, однакове доброзичливе ставлення до всіх пацієнтів, зберігання їхньої гідності для успішної подальшої соціалізації в суспільстві – основа діяльності центру. Реабілітаційні заходи проводяться і після виписки зі стаціонару. Є психологічна підтримка як для людей з залежністю, так і для їх рідних, близьких.