Свайп готується до Чорної п’ятниці

Свайп готується до Чорної п'ятниці

Свайп готується до Чорної п’ятниці

Експерти по покупкам напередодні Чорної П’ятниці дали свої рекомендації покупцям. Вони кажуть, що в цей день особливо вигідно купувати техніку, так як можна добре заощадити. Рекомендується заздалегідь придивлятися до бажаних позицій і вибирати їх в інтернеті, так як в період карантину стояти в чергах в магазинах небезпечно, та й міська влада не дозволять цього робити.

Відомий в Україні інтернет-магазин Свайп, як і інші точки продажів, готує покупцям безліч сюрпризів, таких як Чорна п’ятниця — знижки на Apple Watch.

В інші дні їх вартість неймовірно висока, тому в нинішньому році, 23 листопада, ви зможете здійснити свою мрію без великих втрат для бюджету.

Свайп готується до Чорної п'ятниці

Переваги Apple Watch

Ці розумні годинник розроблені порівняно недавно, вони мають безліч додаткових функцій, але для їх функціонування необхідний смартфон Apple, придбати який ви також зможете в згаданому інтернет-магазині і теж зі знижкою.

Відзначимо, що Apple Watch 6 — покоління представлені лише у вересні поточного року, але встигли завоювати популярність у користувачів. Дисплей такого годинника економний, так як включається тільки тоді, коли власник на нього дивиться.

Які товари також пропонує магазин?

Придбати в магазині можна різну техніку, без якої немислиме комфортне життя сучасної людини:

  • iPhone,
  • iPad;
  • Навушники, портативну акустику;
  • Побутову техніку.

Перераховувати можна довго.

Відзначимо, що Чорна п’ятниця — знижки на Macbook очікуються досить відчутні, швидше за все, в інших магазинах ви навряд чи знайдете настільки вигідні пропозиції.

Рекомендуємо скористатися моментом, так як кращої техніки для виконання складних завдань сьогодні не існує.

Переваги покупки в магазині Свайп:

У цьому інтернет-магазині можна не тільки придбати товари з хорошими знижками в Чорну п’ятницю, а й оформити кредит. Позитивне рішення від банків клієнти отримують в 70% випадків. Є можливість скористатися кредитом від банку, що видав картку, а можна звернутися в банки-партнери магазину. Доставка здійснюється у всі міста та області України, а в деяких містах працюють пункти отримання товарів магазину, завдяки послугам яких можна заощадити не тільки на покупку, але і на доставці. Відзначимо, що Чорна П’ятниця 2020 з інтернет-магазином swipe.ua виправдає всі ваші очікування, допоможе обзавестися необхідною технікою з економією для сімейного бюджету.