Як правильно обирати холодильну шафу: прості поради покупцям

Як правильно обирати холодильну шафу: прості поради покупцям

Холодильна шафа є основою магазинів, супермаркетів і ресторанів, які прагнуть продемонструвати та продати якісну продукцію. Відповіді на наступні запитання допоможуть вам вибрати правильний варіант для вашого бізнесу.

Скільки місця вам потрібно для холодильної шафи

Холодильна шафаХолодильна шафа буває трьох основних розмірів: однодверна, дводверна і тридверна. Багато виробників вимірюють внутрішню місткість свого обладнання в кубічних футах, що може бути корисним для порівняння окремих моделей. Але щоб визначити розмір, який вам справді потрібен, спочатку подивіться, скільки полиць у комплекті.

Як правило, виробники додають чотири полиці на кожну секцію. У середньому полиці для холодильників мають приблизно 24 дюйми в ширину і 20 дюймів у глибину.

  • Майте на увазі ці розміри, коли ви визначите, скільки полиць вам знадобиться для продуктів, які ви хочете продавати.

  • Перевірте технічні характеристики окремих продуктів на сторінках відповідних продуктів, щоб знайти точні розміри полиць.

Хоча для охолодження можна придбати додаткові полиці, ви повинні бути обережними, щоб не переповнити камеру. Залишивши достатньо місця для циркуляції повітря та охолодження ваших продуктів, ви запобіжите надто інтенсивній роботі компресора. Це гарантує, що всі ваші продукти для продажу залишатимуться при безпечній температурі.

Які двері підійдуть найкраще для холодильної шафи

Купити холодильну шафу можна з двома типами дверей.

  • Розсувні скляні двері доступні на дводверному обладнанні й великих блоках. Вони економлять простір у ваших проходах.

  • Розпашні двері займають більше простору в проході. Але їм часто віддають перевагу через менші вимоги до обслуговування.

Слідкуйте за тим, щоб ходові були добре змащеними та вільними від пилу, який може спричинити їх залипання.

Яку модель холодильної шафи слід обрати в залежності від виду товару

Стандартні стелажі, які входять до складу холодильної шафи-вітрини, добре підходять для демонстрації об’ємних предметів у коробках і великих контейнерах, які легко організовувати. Вони також є гарним вибором, якщо ваш товар часто змінюється. Ви можете зберігати багато різної продукції. Однак, якщо ви використовуєте шафу для зберігання одного конкретного товару, можна обрати дротяні полиці.

Є варіанти, що включають органайзери для пляшок самообслуговування, окремі доріжки для зберігання та демонстрації напоїв у пляшках. Ще одним корисним аксесуаром є стелажі для вина. Вони тримають товар горизонтально під привабливим кутом демонстрації.

Вибір холодильної шафи: що треба пам’ятати

Більшість установок мають компресори, встановлені знизу. Ця конфігурація дозволяє підіймати нижню полицю до доступного рівня, полегшує очищення та обслуговування, а холодильна вітрина має важке дно для додаткової стабільності. Якщо компресори встановлені зверху, вони краще захищені від засмічення пилом і сміттям на підлозі та знаходяться у безпеці від зіткнення з людьми та візками, що проходять повз.

Багато моделей включають освітлену зону вивіски вздовж верхньої частини пристрою. Виробники також можуть надати власну графіку з логотипом вашого бренду. У компанії «Торгоборуд» можна придбати різноманітне торгове обладнання, у тому числі й холодильний моноблок та холодильну спліт-систему.